Stimați părinți,

Dragi elevi,

 

Deși dorim să organizăm examenele Cambridge planificate, în acest moment nu deținem toate informațiile necesare privind desfășurarea adecvată, în condiții de siguranță, a acestor examene. Considerăm că organizarea lor în condițiile actuale ar reprezenta un risc pentru participanți,  și, din acest motiv,  am decis suspendarea lor pentru datele de 11 și 25 iulie. Vă vom ține la curent în privința noilor date de examen în momentul în care vor exista reglementări clare care să asigure integritatea participanților și organizatorilor.

 

Vă mulțumim pentru înțelegere!

DIRECTOR,                                                                                                                

PROF. DR. Carmen ARGEȘANU                                           

                                              ORGANIZATOR,   PROF. Andreia SERSEA